Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nějaké přídavné jméno plus borůvka nese dneska už celá řada keřů s modrými bobulemi. S borůvkama nemají nic společného. Kanadská borůvka z dřívějších dob potřebuje kyselou půdu. Rašelina + písek + hrabanka, nejlépe jehličí zpod borovic. Zasypání pilinami je taky dobré, ale zřejmě budou nejlepší piliny z jehličnatého dřeva. Potřebuje hodně vody. Slyšel jsem alespoň 5l vody denně?? Při výsadbě do jámy 60x60x60 dát staré umyvadlo, nebo folii. Asi nemá ráda plné slunce. Při opomenutí zálivky se mi povedlo vypěstovat něco na způsob rozinek a špičky výhonů zaschly. Nyní se kanadské borůvky snažím přesadit na místo, kde je slunce pouze přes poledne a je tam vlhčeji. SV strana zdi. Na plném slunci se mi nedaří. Nároky na stanoviště se budou lišit dle odrůd. U těch modrých bobulí, nejlepší je najít podle latinského názvu jakou "borůvku" jsme to koupili a podle toho upravit zem. Pepík.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika