Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Měla jsem kanadskou boruvku 5 let v květináči (nyni je v zemi). První rok jsem ji dala do tmavého sklepa a další zimy jsem ji nechala venku i s květináčem. Jednou dokonce v zimě pršelo a hned mrzlo a v květináči stál led , to už jsem se s ní rozloučila v domění že musel led zničit kořeny, ale najaře obrazila jako nic. Moji rodiče mají borůvky v květináči asi 8 let (jsou to spíš keře velikosti dospělého člověka) a plodí dobře i když je ještě ani jednou neprořezali. Je období kdy plodí méně  a pak více( podle mě si také musí odpočinout). Moje5 letá borůvka letos měla asi 2 kg borůvek - jsem z ní nadšená. Je vysoká jako já a plody má velké, nikdy jsem ji nestříhala. Pokusím se poslat obrázek. Hnojím jen na jaře hnojivem na borůvky a rododendrony. Při zasazování doporučuji použít čistou rašelinu.

Marča.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika