Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý podvečer, tak opět poprosím o radu. Mám 4borůvky od začátku srpna. Hodně jsem se zde ptala na rady:) Nyní poprosím znovu o radu. Jelikož nevím, zda je to normální... Odrůda Patriot měla pouze jeden výhon když jsem ji koupila, ten je v pořádku, další 3 co vyrostly, mají už 30 možná i 40 cm, tak těm vršky ovadly. Nevím, jestli je to normální??? Zhruba asi 3cm vršku je úplně hadrovaté, jako by bez vody, přitom teď každý den pršelo. Má to tak i Emblue, která je o něco dál. Také jen ty nejnovější výhony.Napadlo mě, že buď je něco ožírá... oddělala jsem mulč.kůru a povrch rašeliny není ani trošičku porušen... nebo jestli opravdu nejsou přelité... nebo mě ještě napadlo, jak byly mrazíky, tak jestli se takto třeba nechová přemrzlý výhon. Navíc jediná Blue crop, která je mezi nima nasázená zčervenaly listy. Jinak ostatní tři nic. Lehce náznak zčervenání a poslední Blue yay je má spíš flekaté-hnědé...  Děkuji předem za každou radu:)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika