Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

vím, že tato diskuse je již stará ale třeba se někdo chytí znovu. Loni na podzim jsem zasázela dvě sazenice kamčatskéé borůvky. Byli poslední dvě, ale moc jsme je chtěli tak jsem si nevybírali. Jedna byla zhruba 60cm vysoká a již skoro bez listí, ta druhá 30cm, s ještě pěkně zachovalými listy jemně chlupatými, na obou byla originální vysačka. Bylo mi to podivné, u pokladny nevěděli, ale já jsem s plačícím dítětem v dešti pelášila radši domů. Letos ta větší uronila jeden plod. Ale vrůstem se ani jedna vůbec nehli. Mám je v těžší půdě, přes poledně ve stínu. Otázky mám dvě? Jsou opravdu obě dvě kamčatské borůvky? Jaktože ten keř pořádně neroste? Okolo něj vše krásně plodí i jahody. Je možné, že jsem je vysadila málo hluboko? nebo potřebují o tolik více živin. předem děkuji

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika