Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Lidi, kde ty neplodící kamčatské borůvky kupujete? Vždyť často jsou plody již na keříku v květináči při koupi. Vysadil jsem je do mizerné jílovité půdy a kromě jarního přihnojení cereritem se o ně nijak nestarám. Pravda, sem tam je zaleju. A plodí tak, že se to nedá ani otrhat - je to otravná piplavá práce při více keřích. Podobná, jako při trhání borůvek v lese, jen se u toho dá sedět na židli.
Nejlepší je nechat děti, ať si samy trhají a hned jedí. Jsou s nimi výborné ovocné knedlíky.
Chuťově je kamčatská borůvka nesrovnatelně lahodnější, než kanadská.

Chovancovi doporučují dát pod ně trochu kravského hnoje. To se pak zřejmě musí sklízet ze žebříku. Ten jsem však nedal a tak ten problém nemám. Rostou v jakékoliv půdě. Pěstuji je ve 450 m n.m a možná jim prospívá, že jsme u lesa a je tam celoročně častá rosa a mlhy. Také jsem je dosud nikdy neřezal.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika