Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stává se mi přesně to samé. Úrodu ale mám, sesychání se začíná projevovat většinou až v druhé půlce sklizně, posledních tak 10 - 20% malinoostružin nesklidím nikdy. Škůdci to podle mě nejsou. Letos jsem se na to trochu víc zaměřila a hodně - opravdu hodně jsem v průběhu sklizně zalévala a pomohlo to. Taky se mi osvědčilo nevyvazovat výhony moc vysoko, max. do 1,5 metru, co bylo výš, zaschlo. Přitom znám člověka, který je sklízí ze žebříku... S tím větrem na tom asi něco bude, u nás fouká pořád a chráněné místo není na zahradě žádné, ten známý je má za kůlnou, kde mají klid - a myslím, že jim tam dělá dobře i to, že jsou trochu přistíněné. Ale malinám se u nás daří výborně a to jsou jen o pár metrů dál. Elen

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika