Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny pěstitele jahodovníku. Mám takový rozpor v názorech. Jelikož jsou jahody teprve ve vývinu tak řešíme s kamarádem co s odnožemi. Nevíme, zda li je dobré nechávat odnože i ted na začátku když se plody vyvýjejí. Nebo je odstříhat, nechat jahody dozrát a až pak nechavat odnože. Já jsem toho názoru, že pokud má jahodník dostatek živin (z hnojiva) tak rostlina zvládne jak vyživovat plody tak i danné odnože. Nebo se pletu a rostlina bez odnoží má opravdu větší výnost i velikost plodů pokud se odnože odstraní. Hnojím jak kristalonem tak i Vitality komplexem takže o živiny se nebojím. Navíc si myslím, že plodů je tam více než dost. Dodávám, že odnože potřebuji každý rok. Na fotce jsou sazenice, které jsem vysazoval na podzim :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika