Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hezký den, jak píši ve svých příspěvcích a je tomu tak, jsem začátečník. Na své malinké zahradě jsem se rozhodl založit jahodový záhon. Založil bych ho podél plotu, kde se dnes nachází obyčejná tráva a proto založení bude kompletní bez jakýchkoli zkušeností. Proto bych poprosil o rady a nebo usměrnění postupu, který jsem nějak vyčetl. Odstraním horní část (trávu), půdu bych zryl na "rýč", vyházel případně kameny, následně bych půdu na místě promíchal s rašelinou (to jsem četl, že jahody mají rády) a dále bych dodal Cererit a samozřejmě záhon ohraničil. Zalíbila se mi i možnost fólie, abych nemusel plejt. Zajímá mě, zda by jste na uvedeném postupu udělali zkušenější zahradníci něco jinak a nebo zda to takto může býti? Dále jaké odrůdy by jste mi doporučili na začátečnícký pěst? Za jakékoli rady moc děkuji.. :-) 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika