Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím zahrádkáře...

Můj dotaz zní - chtěla bych na zahradu lesní jahůdky

1) existuje nějaká odrůda klasických jahod, které chutnají a voní jako ty lesní? Když jsem byla malá, babička je měla na zahradě - byly o něco menší než ty normální, ale jinak byly mňamózní

2) pokud bych už uvažovala o těch malých lesních, dají se sehnat v zahradictví? Četla jsem, že je nejlepší jít do lesa, nasbírat jadůdky a pomocí semínek si na jaře vypěstovat rostlinky. Jsou bohužel ale jen jednoletky. Je to tak? Nebo by se teoreticky daly namnožit jako klasické jahody pomocí šlahounů?

Minulý rok na jaře jsem malé sazeničky koupila od paní, co je prodávala na facebooku, chovala jsem se k nim jako ke klasickým, byly každý den zelévány, před výsadbou jsem záhon pohnojila, ale stejně ty vedra nepřežily :(

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika