Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

 Uf, tak to si moc nepomozem. Jahody su uz na ceste a kedze nie su v kontajneroch, v zemi,  tak moc s casom cakat nemozem, ze? Ked pridem na chatu, co by ste poradili spravit teraz so zemou po vytrhani?  Typ jahod som zvolil kvoli tomu lebo mi par rokov po sebe znicil urodu, prizemny mraz, tak som sa tento rok po opatovnom zmrznuti kvetov nahneval, vsetky jahody vytrhal, aj tak uz boli stare a plody mali male a namiesto jahod zasadil planty paradajok, ktorym sa po jahodach naramne darilo,  s tym ze si objednam na jesen nove. Kedze tieto maju kvitnut podstatne neskor, mal by som mat tento problem vyrieseny.   Ja som par rokov po sebe na v septembri sadil rozmnozene poplazy puhym zastrcenim do zeme a poliatim a uspesnost takmer 100%. Asi by bolo dobre do jamiek na sadenie, kedze uz nestiham davat kompost a pod  , na zlepsenie kvality pody dat trosku zahradnej zeminy a nejake jesenne hnojivo  , ze?

Co sa tyka zavlahy, viac rokov som jahody polieval postrekovacmi skoro rano, kedze poda je piescita, s hnilobou som problem nemal, ta sa objavila az ked som nevytrhaval poplazy a jahody sa neumerne zahustili.  

K tej vzdialenosti vysadzania, mam sadit jahody kazdych 30cm, medzi riadkami aka vzdialenost?

stalerodiace v akej vzdialenosti?

Dakujem za dobre rady. J

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika