Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nemohu ji teď změřit, ale myslím, že tak 6 max těch 8 cm, neroste bujně, ale je vidět, že se jí daří a je zdravá. Plodí černé moruše a tuším, že v názvu bylo nigra, ale podnož tedy může být/nebo předpokládáte, že určtiě je alba, je to tak? Někde jsem četla, že i alba může mít černé plody, myslíte to tak, že máme určitě albu i když má černé plody nebo, že podnož je alba? Plody jsou malé, ale to je prý u penduly běžné. Děkuji všem za rady, možná se ještě někdo přidá (třeba i se zkušenostmi). Když mluvíte o dlouhém a mohutném kořeni, tak možná přesazení ani nestojí za to zkoušet.. vím, že některé dřeviny nejdou přesazovat např. bříza, u moruše nevím ani jsem to nikde nevyčetla, tak jsem se chtěla poradit. Nechce se mi platit někoho za to, že ji budeme složitě přesazovat s malou nadějí na úspěch.. tak děkuji a třeba ještě někdo přidá radu, zda ano či ne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika