Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím.

Na netu jsem viděla fotografii malin pěstovaných v nádobách, ale bez popisu. Podobné obrázky byly i v Knihovničce Zahrádkáře věnované drobnému ovoci. Tady na fóru jsem o tom zachytila jen drobnou zmínku.

Může mi někdo znalý věci popsat postup, jak se to v praxi dělá? Nehodlám založit malinovou plantáž v kýblech, ale zajímalo by mě, jak se to vlastně provádí. Zasadí se mateřská rostlina, během roku se zahříží její výhon do dalšího kýble, po sklizni se mateřská vyhodí a na nový rok se nechá ta nová? Nebo jaký tam běží pěstební cyklus? Je tam lepší výnos? Lehčí sběr? Na práci se mi to zdá složitější než klasické pěstování v řádcích ve volné půdě. Nebo se pletu? Díky za osvětlení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika