Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V blízkosti kořenů ale nesnášejí dobře jiné dřeviny.

Nevím. Už jsem to tu někde četl, ale nikdy jsem si toho nevšiml. Občas vídám morušovou džungli, kde je na sebe natlačeno mnoho (stovky) náletových stromů. Moruši určitě nevadí, když 10 cm od ní roste jiná moruše, lípa, pajasan, slivoň, šeřík a mnoho jiných dřevin. Sám jsem v zimě odřezal 10 vysokých moruší, které se skoro dotýkaly a nechal jsem si jen jednu zkrácenou z 8 m na 1,7m. Těsně vedle rostoucí slivoně, akáty a pajasany jsem vykopal už o rok dříve. Vůbec se tam nedalo projít. Blízko jsou i mladé jabloně (asi 1,5 m), ale snad půjdou přesadit. Tři metry od ořešáku mám obrovský pařez stoleté moruše, který obráží novými zdravými výhony. Takže nevím, kterou dřevinu morušové kořeny nesnášejí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika