Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ospravedlňujem za pánovi J.R. za drobný omyl- guáno morských vtákov som stotožnil s "guánom" domácej hydiny. Navyše som neuviedol ďalšie druhy organických hnojív, ktoré Hoštické granule pre čučoriedky obsahujú. Krabica od granúľ vtedy skončila v triedenom odpade, takže dnes už som iba spomínal na kompletné zloženie na obale. Že však cieľovou rastlinou sú čučoriedky, v tom "čtenáře nepletu". A o to mi hlavne išlo. Medzi morským guánom a slepičincami v zhode s p.Standom nevidím veľký rozdiel. Morské bude zrejme obsahovať viac sodíka- pôvodom z morských živočíchov, ktoré sú potravou morských vtákov. Osobne pochybujem, že by výrobca granúľ používal výhradne dovozové drahé morské guáno. Vtáči trus je koncentrované hnojivo, najvlhkejší a najbohatší na živiny. Základné živiny sú u neho vo vyváženom pomere. Čučoriedky potrebujú k rodivosti nielen dusík, ale aj fosfor, vrátane draslíka, ktorý v rastline aktivizuje asi 40 enzymatických reakcií. Pán Standa nám takmer denne prináša zaujímavé novinky a odovzdáva bohaté skúsenosti z praxe. Mnohí sa môžeme od neho učiť. Stando, držím Vám palce a nedajte sa!yes

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika