Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem odborník, ale potřebovala jsem jich hodně a rychle - pro děti. První rok jsem koupila ověřenou sadbu, další množení zatím z odnoží. Mám je nasázené po asi 25 cm od sebe, dvojřádek šířky do 30cm, druhá řada je posunuta do mezery, jako jsou cik cak. Klasický široký záhon nemám, děti by to ještě podupaly, takže těmito dvojřádky postupně zaplňuju různé záhonové obruby a okraje na zahradě. Děti na jahody dobře vidí a dosáhnou na ně bez vstupování do řádku. Zatím to funguje, ale počítám s využitím řádku tak dva roky a pak likvidace. Keříky nejsou zas tak obrovské, i když proti jahodám, co pěstují rodiče, to jsou pěkné trsy. Horší jejich schopnost odnožovat, ta je obrovská, pokud se to nehlídá, jsou schopné obsadit kus zahrady. Loni jsem je nehlídala a jsou potvůrky naprosto všude. Jahody jsou to ovšem skvělé, velké a sladké, pro přímý konzum fantastické.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika