Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážení přátelé drobných ovocí, po léta jsem bojoval na rybízu s kosy. Tyto nepřátele jsem měl i na k. borůvkách. Jahody byly rovněž pod jejich tlakem. Nakupoval jsem zelené sítě v OBI a Baumaxech. Po velmi krátké době se následkem UV záření poroučely do nenávratna.Tyto sítě jsou jemné a především drahé. Zlom nastal tehdy, když jsem musel bojovat s nálety žlun zelených na má početná včelstva. Nezbývalo mi 50 včelstev zasíťovat. Musel jsem najít skutečné síťě. Ne síťovou bižuterii.Zadal jsem si ve vyhledávači síťe. Našel jsem Moravskou firmu Odetka.Vyrábí mnoho druhů sítí. Orientoval jsem se na síťe na vinice, které chrání hrozny před nálety špačků. Jsou 2m široké a na cívce 100m.Takže jsem si mohl síť ustřihnout podle potřeby.Pevnost vynikající.Cena rovněž. Materiál polyester..Nepodléhá mrazu. Proti UV odolný,. Dnes mi přišla další zásilka sítí. a vzorník.Přechází mi zrak, co mohou naše ruce vyrobit.Já už pseudosítě z obi kupovat nebudu... Z D

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika