Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Téma, na které se chci zeptat sice nesouvisí s drobným ovocem, ale protože se drobné ovoce poměrně snadno množí, šoupnul jsem ho sem .

Jestliže si objednám keřík ovoce a pro svoji potřebu si namnožím několik dalších, asi se ničeho špatného nedopustím.

Jestliže vyškemrám od souseda pár odstřižených větviček (za děkuju, za štamprli)  a namnožím si, pak asi jako výše zmíněné.

Když najdu nějaký keř v lese a začnu ho množit a prodávat na inzerát, pak mne napadá pouze ohlídat daň z příjmu

Jak je to ale s množením odrůd rostlin, kde u původní rostliny je uvedena ochranná nebo registrovaná značka? Případně je uvedeno ,že tuto odrůdu množí určitá školka. A já pak za účelem výdělku tuto budu nabízet na inzerát nebo jako prodej na různých akcích.

Množením rostlin se neživím, ani o tom neuvažuji.Pepík

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika