Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jsem ráda, že jste mi napsal(a) jakou mám vlastně odrůdu, ze zahradnictví mi napsali jenom že to je aktinidia arguta, rodilo hned druhý rok a má vždycky hodně plodů, mám čtyři keře a pak mám červené Ken´s red portos, dvě samičí rostliny a jednu samčí, mám je dva roky a ještě nerodily, samec moc neroste, taky jsem si nějaké ty arguty sama namnožila, chytly se všechny, taky vůbec nestříhám, bojím se abych keře nezničila, letos prvně jen asi tři větvičky, budu ráda, za každou vaší radu, měla jsem velké problémy s Lalokonoscem, napadl mi keře, nemohla jsem se ho zbavit, to musí být krása když máte tolik druhů, mě se líbí i kiwi v květu, ráda se podívám na nějaké fotky. E

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika