Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
no ja opravdu pripojim ke klasicke zahrade.,... trosku popisu babicccinou zahradku jizni strany na sever... nejprvne byly ve predu krasne kvetiny... letnicky, trvalky a cibulnate,,,napriklad. pivonky, lupina, tulipany, lilie, proskurniky a mesicek.a jine... pak nastupovala zeleninova cast se zeleninou co ma rychlovku.. myslim tim salaty, rekvicky, okurky apod, za tim byla cast pro dele trvajici zeleninu jako je zeli kvetaky a podobne.., a za tim se rysoval obrovsky ovocny sad... skoro vse vysokokmeny a libove chute,,ted jsem moc nenatrefila na plod ktery by se vyrovnal chuti a vuni tem starym..a bylo to v dlouhych 5ti radach a mezi řadama byla plocha s travou na seno.,,,,ze predu zacinali nejdrive konzumentni ovoce a smerem do zadu bylo nejpozdejsi... a ulozeno to bylo strom, kerik, strom, kerik dr.ovoce,,, a na stodole se plazilo hroznove vino a za sadem bylo policko na krmivo pro ptaky napriklad kukurice, slunecnice a ruzne... no nadhera... doufam ze jste si to dokazali take predstavit... ale zahrada neni moje,,, tak ted tam neni zaden strom, zadna zelenina ani kvetiny.. co tam je ted... je bazen, thuje, vysoke traviny a kere bez jedlych plodin... ale jak se rika kazdymu se asi libi neco... ale slychavam spoustu tech mladych... ze sady delaji jen bordel a kdo ma porad sbirat opadane ovoce.. ze to daji radeji pryc a ze si to koupi v obchode a bez prace..ze zahrada slouzi k odpocinku a ne k praci... ja jsem zase nazoru, ze zahrada vam nekdy pomuze vic nez utracet penize za hodiny v posilovne...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika