Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Přiznám se, že taky si raději utrhnu na zahradě přímo ze stromu, než bych konzumoval už načesané z talíře.Taky jsem byl zklamaný, když bylo léto, a na zahradě nebylo do čeho ďobnout.Většina ovoce zraje koncem léta a na podzim.Proto jsem vzal povahu zahrady do svých rukou.Mám sice malou zahradu, ale chci mít odrudovou rozmanitost.Z prvního ovoce mám třešně Rivan, Těchlovan,Regina.Následují meruňky Orangored, Bergeron.Pak švestky (mám 14 odrud) Topfirst zraje v polovině července až po nejpozdnější kolem 12.řijna zraje Prezenta.Vždy po jednom stromu, ale kontinualně tři měsíce mám švestky.Hrušky 10 odrud.Od ranější Isoldy asi10.8 po zimně dozrávající Bohémie.Nyní dozrává réva 12 odrud po jednom keři.Některé stromky jsem teprve letos zasadil, a na jejich ůrodu si budu muset počkat.Ale rád chodím po zahradě a dívám se jak to roste co tomu chybí, nebo naopak která haluz nadbývá a třeba ji odstranit popř vyvázat.

rostislavik

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika