Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobrý den, mohu potvrdit, že je to možné, mám doma 6 rostlinek, dnes už rostlin jako stromečky rozrostlé a zkusila jsem jedno, první jsem koupila v dubnu a podle návodu přesadila do většího květináče a ty právě mají tyto veliké plody, ale pokud je tak nejvíc dva na jednom stonku..to je osttatní jsem odstranila, druhý pokud nechala jsem dva další růst jak chtějí.ty celkem 4z dubna mají plodů jako máků, ale kde je plodů na jedné stonce víc, tak jsou menší, pak jsem v květnu užízla dva 4 výhony z dubnových rostlin a zasadila, co udělají, začaly kvost až vna konci června, ale rachle se dělají plůdky... myslím si že nejdůležitější uje když rostlina nasadí co nejdříve plody a ty mají šanci dozrát kvalitně, ty z července budou zrát už doma v obýváku, ale určitě je nechám dozrát až do konce a budu vědět jaký rozdíl je mezi podtrženým ovocem z hyper supermarketu a toho, co mám doma, já nehnojím chemii, nechci aby se usazovala v plodech, protože neodhadnu, kdy přestat tak aby se chemie v plodech rozložila, prostě využívám slepičáků a dávám jogurtový kelímek 150g na 10 litrů vody, nyní,v dibnu a do května to bylo 150g na 20litrů... nevěděla jsem jak to mladé rostlinky snesou, a tak jsem si řekla, že raděj budu hnojit slabounce pořád a ne jednou za týden víc hnojiva, a funguje to, prostě slepičáci naložení a vykvačení jsou dobré i pro pepína, kamarádka dává slepičáky přímo do květináče s hlínou k pepínům, prý jí kvašení smrdí a taky pepína se mají k světu, hlavně denně musí mít plnou misku vody, ty moje vypijou nyní 4litry vody... nejlíp se mi osvědčili truhlíky lebiše... je na 5 litrů vody miska a kytí si veme tolik kolik potřebuje vody samo... a nezahnívají kořeny, tak uvidíme, co bude v září... jen mě štve, že potřebuje hodně slunce a co s ním když se blíží přívalové deště... nemám odvahu je nechat na bouřce, nikdy nevím jestli by pepina nepoškodila a tak, pokud máte někdo zkušenosti s poškozením plodů od pridkých dešťů nebo krup napište budu moc ráda...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika