Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím hlavně Markétu. Já jsem na tom loni byla stejně jako Vy. Určitě v září budete mít zralé plody. Nechávejte je co nejdéle na rostlině, teprve, když zežloutnou, můžete je nechat dojít např. na okně. Vydrží dlouho. Máte je na dobrém místě, hlavně hlídejte škůdce, hodně zalévejte a nebojte se přihnojit. K přezimování: já jsem nechala rostliny v garáži, protože jsem myslela, že zajdou. Když jsem viděla, že rostlina přežívá, občas jsem ji zalila. Neměla moc světla, nemrzlo tam. V březnu jsem odstranila vše uschlé a neduživé. Zůstaly slabé větvičky asi 10 - 15 cm. Protože bylo poměrně teplo, přesadila jsem ji a umístila ke zdi domu, který je obložen gabřincem,  takže kumuluje teplo. Když hrozilo chladno, přikryla jsem celou rostlinu netkanou textilií. Příště dám asi rostlinu do skleníku, protože dlouho trvalo, než se tzv. rozhýbala. Přeji hodně úspěchů. Jana  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika