Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj. Určitě to není legrace, loni jsem měla 2 sazenice pepína, sklidila jsem tak asi 30 plodů a jejich velikost byla +- 10 cm. Opravdu některé byly i větší než 10 cm. Plody dozrávaly od září, poslední jsem sklízela až v zimě v prosinci. Podařilo se mi sazenice uchovat - v chladu a za špatných podmínek v garáži přežily. Brzy na jaře jsem odstranila uschlé větvičky, přesadila rostliny do co největších květináčů, co jsem našla. Dala jsem dobrý kompost, trochu rašeliny a trochu písku. Jinak jsem asi 1x týdně hnojila Krystalonem start, od půlky června hnojím 1x týdně Krystalonem plod, květ. Jednu sazenici jsem si nechala, tedˇ teprve naplno kvete a objevují se malé plody. Je to veliká, krásná rostlina. V případě zájmu zašlu foto.  Dotazovatelka má asi pepíno ve skleníku nebo pěstuje v jiných podmínkách, já si nepamatuji, jak jsem měla loni touhle dobou velké plody. Určitě vydržte, plody musí být až přezrálé, krásně žluté, jinak jsou bez chuti.  Zatím nemám žádné škůdce - loni se objevily mšice a molice. Takže pokud v letošním létě přežijeme já i pepíno, mohla bych zase v září sklízet. Zdravím všechny zahrádkáře. Jana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika