Sloupek na vodovod



host - 143.55 (?) 
22.3.2010 14:22, zobrazeno: 22706x

Dobrý den, sháním nějaký sloupek, který by zakryl vodovodní trubku, sloupek by měl být usmýstěný u korýtka po býcích na vodu, máme ji tam vytaženou klasicky ve vodovodní trubce a aby to pěkně vypadalo, je potřeba trubku skrýt.

Nemáte nějaký typ, kde něco takového nabízejí? Děkuji Renata

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 34.2 (?), 29.9.2010 15:21

Mám stejný problém na zahradě. Mám vodovní přípojku ukončenou v šachtě a chtěl bych ji vyvést nad povrch. Myslel jsem, že existují plastové sloupky - stejné jako na elektrickou přípojku, nikde jsem to ale nenašel. Neřešil jste to někdo? Díky za každý tip. Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.162 (?), 15.10.2010 12:52

Řešil jsem totéž, nic mne nenapadalo, až nakonec u nás zvítězil plastový sloupek s imitací kamene, bez dotyku opravdu nepoznáte, že to není kámen. Sloupek má dole rozšířenou patu, na bocích upraveno pro 2 šrouby pro přišroubování nad šachtu (třeba). V horní části má kohoutek a dole je vyvedena klasická zahradní spojka do které se připojí přívod. Z dolní strany jsem to otevřel, spojku zrušil (hlavně jsem chtěl vědět, jakou hadici mají uvnitř, byla tam klasická pračková, takže napojení na vodovod bez problému). Připojil jsem to přímo spodem a zatím cca 4 měsíce funguje bez problému.

Koupil jsem to v Bauhausu v Českých Budějovicích, ovšem zarazilo mne, že jinde (v Praze jsem se ptal ve dvou) to neměli - údajně si do každého obchodu objednávají něco jiného, což mne překvapilo.

Bohužel foto nemám (alespoň zatím)

Dave

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 34.2 (?), 20.1.2011 12:38

Foto by bylo fajn. A jaká byla cena?

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 40.170 (?), 17.2.2013 7:19

ja som rozmyslal spravit to z kominovych tvarnic a na vrch dat plotovu striesku vo vnutri by som spravil vetvenie dole na kvapkovu zavlahu a hore pod strieskou klasicky ventil... hadam to pojde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika