Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,
rád bych přispěl k diskusi ohledně používání chemického záchodu. Chemický záchod jsme si osadili z toho důvodu, protože jsme neměli možnosti vybudování normálního splachovacího WC. Jsme smířeni s tím, že chemický záchod nemůže překonat komfortní podmínky splachovacího záchodu. Chemický záchod jsme si pořídili z důvodu nedostatku místa na žumpu a špatné příjezdové cestě. Zase neřešíme problém s odvozem fekálií, stavebním povolením, vodou, elektřinou a i náklady na vybudování a provoz splachovacího záchodu by byly určitě vyšší. Splachovací záchod by mi i tak připadal na naší chatku celkem zbytečný komfort. Zvolili jsme si proto chemické WC typ Provapo II na základě doporučení od známých, kteří tím vyřešili před několika lety stejný problém a jsme s ním celkem spokojeni. Na záchod jsme doplnili postranní madlo a po konzultaci s firmou Provapo udělali odvětrávání mřížkou ve zdi. WC Provapo jsem si zvolil také proto, že ho vyrábí česká firma a jeho princip mi připadá jednoduchý (blbovzdorný) tj. s dodržováním provozu chemického WC nemáme problém. Při splachování párkrát šlápneme předem i potom, chodíme i na malou stranu a dáváme přísady dle tabulky, občas přidáme v létě trochu vody cca 3 litry. Bál jsem se vyčerpávat výkaly na kompost, ale od firmy PROVAPO jsem dostal atest o biologické nezávadnosti, takže výkaly čerpám i tam a žížalami se kompost jenom hemží.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika