Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
S nastávající krutou zimou řeším problém, v jakých intervalech a čím správně plnit krmítko v zahradě. Krmítka mám dvě a jako nejoblíbenější strava ptactva se jeví slunečnice. Ty různé směsi z OBIMaxHausů si ptáci stejně přeberou a vyberou slunečnice, zbytek vyhází ven. Má otázka tedy zní, zda lze vypočítat optimální interval, v jakém se má krmítko doplňovat? Ptáci jsou schopni jej vyprázdnit ani ne za 24 hodin, ale jde mi o to, zda by ze "zdravotních" důvodů neměli mít mezi novým naplněním krmítka pauzu, aby se potom nestali na krmítku přímo životně závislí, nebo "obézní". Lze říci, kolik slunečnicových semínek má tak spotřebu cca. 5x sýkorka 1x strakapoud velký (kluk) 3x brhlík lesní + další dva bílo černí ptáčci, velikostí podobní sýkorkám? Všiml jsem si, že někteří ptáčci si semínka schovávají, tudíž mi jde čistě o to, kolik semínek mám do krmítka dát týdně, aby jim to stačilo na jídlo.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika