Zapomenuté - nezasazené - cibuloviny



host - 240.105 (?) 
8.3.2015 10:59, zobrazeno: 4048x

Zdravím. Jak se to občas stane, našla jsem dneska několik pytlíků nezasazených tulipánů, narcisů, eremurů a vysokých česneků (ty mě teda štvou nejvíc). Plus mám nově koupené lilie a montrbrecie. Co s tím teď? Lilie a eremury jsem vysadila do květináčů, že je tam nějak sezonu udržím a na podzim zasadím kam patří, co s tím zbytkem? Přidat to do květináčů nebo ven? A i ty zasazené květináče dat ven nebo ještě nechat doma? Díky za radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 139.95 (?), 8.3.2015 11:02

Vysadil bych je nyní všechny přímo na původně zamýšlená místa. Myslím, že to s mírným zpožděním a oslabením dohoní.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.9 (?), 8.3.2015 11:49

Jsem pro to, jako Josef - co nejrychleji do země ven. Vždyť třeba lilie se sází i zjara. Jen možná ty tulipány, narcisy a česnek letos nevykvetou, ale příští rok určitě.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 240.105 (?), 8.3.2015 14:13

Díky za rychlé odpovědi, nebyla jsem si jistá. Je to velkých květináčích nebo zednickém kalfasu, vyhodím to ven, i kdyby mrzlo, tak tolik už nepomrznou. A že ty jarní letos nepokvetou, to už je jedno, mám jich hromady jinde, hlavně aby to přežily. Ještě jednou díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika