Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem taky s hrůzou zjistila, že mi mezi nahrnutou slámou vyrazily tulipány a další cibuloviny, celý záhon je prostě zelený, ještě jsem to nesundávala, řeším, jestli to mám ještě zakrýt další slámou, ale bojím se, abych to nepolámala, protože to není jen tak, že raší, už mají 5-8 cm!!! To jsem ještě nezažila, loni kvetly pozdě, protože jsem je sázela až někdy v listopadu. Teď jsem měla radost, že mi vykvetly krokusy až když jsem začala chystat nové bydlení pro křepelky, tak jsem se pinožila kolem tulipánového záhonku a tenhle šok. Podotýkám, že se tam držel sníh do poslední vločky, protože je to místo zastíněno sousedovic pařníkem a křovím :-(je to blázinec a mrazy ty já teda očekávám tutově, protože jsme přes 350 metrů nad mořem :-(tady mrzne i v dubnu, ale dva měsíce asi stejně nemám šanci je udržet pod "pokličkou" stalo se to někomu z vás? poradíte co nejlépe s tím? Děkuji Petra

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika