Česnek u pacibulek



host - 152.134 (?) 
29.3.2012 17:15, zobrazeno: 11292x

Dobrý den, jdu pro radu.V loni jsem zaštipovala česnek a na 2 ostlinkách jsem to zapoměla a nechala to tam co z toho bude, potom jsem se doslechla že ty malilinkaté semínka, nebo co to je mám zaset, tak jsem je zasela, něco z toho vylezlo, tak jsem to nechala být a zapoměla na to.Ted na jaře chci jít porýt zahrádku a vidím jak zase moje zapomenuté semínka řádkují a už jsou dost vysoké, tak 10 cm..Co s tím dělat zarýt a nebo se to dá nějak zasadit a co by z toho bylo?děkuji Gábi

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 39.197 (?), 29.3.2012 18:22

Nechte přírodu pracovat. Z pacibulek loni vyrostly jednostroužkové česneky, letos budou v růstu pokračovat. Jestli se rozlézají po záhonu a zabírají mnoho místa, zkuste je sesadit do pravidelných řádků v menší ploše. Trochu jim to ublíží, ale růst doženou zlepšenou výživou na změněném místě zasazení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
quasimodo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 188.243 (?), 7.5.2012 20:31

kdyz mam podzimni cesnek, mam zasit pacibulky na podzim, nebo na jare? Letos mi skoro vsechen vymrzl, tak na tom budu velice spatne se sadbou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 39.197 (?), 8.5.2012 7:00

Nejlépe na podzim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
quasimodo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (97) - 188.243 (?), 15.5.2012 17:24

a mam se drzet nejakych rozestupu, nebo proste jet. Jeste jeden dotaz, kolik tak z jednoho kvetu budu mit pacibulek, abych vedel kolik jich nechat. dik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 69.62 (?), 15.5.2012 17:39

Nikoliv.Lepší je na jaře. Bývá pak vyrovnanější co do velikosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 175.162 (?), 19.9.2012 13:07

Manželka ich sadí pred zimou, keď aj ostatný cesnak niektoré narastu jednostručkové a niektoré sa rozdelia na stručiky, sú o malo manšie než cesnak dopestovaný zo strúčikov tie jednostručíkove rád lupem na zabíjačku, menej sa narobímsmiley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika