Cesnak, nerobi mu dobre vlhko



host - 217.135 (?) 
20.6.2010 9:54, zobrazeno: 10406x

Co s nim, moze uz von? Listy ma cele hrdzave a mozno aj pomaly hnije.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 20.6.2010 13:10
Ven může, až se rovnají květenství. Teď je, myslím, brzy.Musíte vytrhnout pár rostlin, abyste viděl, jak vypadá palice. Rezavé listy mohou znamenat cokoliv. Nevhodně sklizený česnek je neskladovatelný. MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.146 (?), 22.6.2010 8:05

Mám ten samý problém, mám pocit, že letos bude česneku hodně shnilého, ale záleží samozřejmě na lokalitě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
f.rozkosny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 51.120 (?), 2.7.2010 1:17

Mě roste česnek, jak z vody. Podzim mokrý, zima mokrá, jaro vlhké a během měsíce května se nepřetržitě koupal, ale vypadá to, že naštěstí neshnil. Listy mu sice začínají žloutnout, pár ponechaných květních stvolů se začíná napřimovat (Harnaš asi o týden dříve než Dukát), tak uvidíme, co z toho bude. Přikládám foto z května, aktuální foto nemám.

HARNAŠ - voda z jedné strany
HARNAŠ - voda z jedné strany
DUKÁT - voda z druhé strany záhonku
DUKÁT - voda z druhé strany záhonku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.218 (?), 2.7.2010 6:42

Jak ho plejete, kdyz je takhle blizko u sebe?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 3.7.2010 22:11

ano, cesnek bude brzy ke sklizni, kvetenstvi uz ma jen tu posledni kličku a bude zcela naprimen, naopak nepalicaky uz pujdou ze zeme-polovina rostlin je uz lehla nebo temer lehla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika