Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U nás na jihu je stále dosti teplo a zároveň neskutečné mokro. Rýt se dá jen s velkými obtížemi (a je jedno zda je to Fiskars nebo obyč wink, rýč má díky mokré hlíně o dvě kila navíc), poryté nebo nařádkované záhony jsou za pár dní pokryty zeleným povlakem mechu nebo co to je. Alespoň se nemusí sadba máčet. Zhotovil jsem pro česnek vyvýšené záhony ohraničené fošnami, do který jsem navezl písčitou zeminu, jednoduše je bude možné i v případě potřeby nakrýt. Asi sto stroužků (Unikat)  jsem vysadil a další odrůdy (Dukát a Karel IV) budu sadit po neděli. Mrznout má zhruba ve středu (-3°C) a pak má být zase až 9°C, a to jsem včera v rádiu zaslechl jak má k nám dorazit arktická zima laugh. Mě osobně by mrazíky nevadily, hlavně aby už konečně přestalo to věčné chcaní.frown

PS: pane Paľo, nevadí přímý kontakt granulí hnojiva se sadbou?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika