Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Smutný, nejlepší bude, když přímo na místě, u jiného chataře, nebo v nejbližší vesnici zjistíte, jak tam pěstují zeleninu, třeba tu cibuli. Jeden můj vlastník, bydlí v místě, kde je písčitá zem a ten to provádí, takto - včera pršelo, dnes zalévám. Aby měl zeleninu a brambory, vlastní produkce, tak mu nic jiného nezbývá, bez zálivky a hnojení na list, jinak jsou brambory ve velikosti třešně. Po špatných zkušenostech se sazečkou, pěstuji cibuli zásadně ze semene, je také trvanlivější, protože má za sebou jen jedno vegetační období. Samozřejmě je moje cibule velikostně značně nevyrovnaná, ale s výsledky, kterých dosahuji jsem spokojen. Cibule jsou od velikosti, několika desítek gramů, až po pěkné gulášové obry o hmotnotnosti, téměř půl kila. Vše záleží na sponu v kterém je necháte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika