Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nemáte fotky toho "ČP"?

Mně letos nejvíce jednostroužkových cibulí narostlo u Antonu (nepaličák) sázených z těch stroužků vylezlých nad cibuli. Protože jsou jednostroužkové cibule velké jak 5 stroužků obyčejných, tak půjdou do kuchyně (přeci neprosázím 1kg, když můžu sázet standardní stroužky nebo i ty vysunuté a bude mi stačit jen 1/4kg). To mi napadá, jestli to nebyl francouzský Messidrome, který mi to letos udělal i z středových stroužků. Protože také trpí na vysouvání jako Anton, tak po odstřižení mezistvolu se ten nepaličák tváří jako paličák. Na pultu tržnice při pečlivém roztřídění to laik nemá možnost poznat, že kupuje II.jakost nepaličáku a nikoliv "sadbový" paličák.

Z paličáků dělal loni u mne jednostroužkové cibule pouze Havran, ale ten nemáte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika