Polyversum biofungicid



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?) 
19.9.2012 11:27

Tak alespoň ty listy okurek, určitě by bylo zajímavé vidět jak vypadají nyní po pravidelné aplikaci toho prostředku, citování návodů nikam nevede. Jde taky o porovnání zkušeností i s dalšími uživateli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 65.144 (?), 19.9.2012 12:12

Zkuste to pristi rok (nejlepe zalevejte danym prostredkem jen 1/2 okurek abychom meli srovnani) a udelejte fotodokumetaci dle svych predstav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.6 (?), 14.3.2014 21:56

Polyversum funguje výborně hlavně na malé sazeničky, sám jsem vyzkoušel už před mnoha lety. Vždy mi po výsevu paprik a rajčat do truhlíku v bytě i třetina sazenic vysokých i 4 cm " spadla ". Uhnily u půdy a zvadly. Když jsem se dočetl o Polyversu a koupil je, po zalití sadby a následném zalévání Polyversem mi nikdy nespadla ani jedna vyklíčená sazenice. A je pravda, že i lépe rostly. Použití je individuální, musí být včasné a časté,1x týdně. Vzhledem k tomu, že nemá žádnou ochrannou lhůtu, je to možné takto dělat. Otázka je pouze, kde na tolik Polyversa vzít peníze. Dnes jsem dal za 5 g 170 Kč. Příšerně předražené. Objednám 100 g za 900 Kč a mám na 3 roky vystaráno a stojí mně 5 g 45 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.6 (?), 29.5.2021 10:55

Polyversum na plíseň okurkovou funguje spolehlivě, už jsem to testoval několikrát (záhon s polyversem/bez/s chemií). Je potřeba ho aplikovat zálivkou vícekrát a preventivně. Stejně tak nemám problém s plísní šedou na jahodníku a plísní révovou.

Používám zálivkou, postřík jednak dle návodu není vhodný a jednak ucpává trysky.

Na rajčata jej nepoužívám, na plíseň bramoborovou nezabírá a nikde to ani neslibuje. Účinkuje na nějaké méně obvyklé druhy plísní, které se u mě nevyskytují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 30.3.2014 9:09

tak jsem si koupil dve baleni do zasoby nja okurky, ktere dam do foliaku, bojim se slavneho vadnuti rostlina anechci pouzivat chemicky koktejl typu Previcur, pripravku věřím z duvodu toho, že onehdá po velkem desti mi stála merunka ve vodě a kdyz vysvitlo slunce, zacala vadnout a bylo to cim dal horsi, po zaliti Polyversem se vzpamatovala a jiz nikdy se vadnuti neobjevilo - mozna to byla zacinajici mrtvice-diky houbam v zemi, ale to je jen muj odhad, nicmene nemam duvod pripravku neverit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.171 (?), 30.3.2014 10:04

S tou merunkou je to zajimave. Okurky ve skleniku jsem Polyversem zaleval v uplynulych 2 sezonach, zda se, ze to funguje. J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.123 (?), 20.4.2014 19:41

Na okurky funguje perfektně, ale rajčata mi trápí plíseň bramborová a na tu Polyversum neúčinkuje, takže ani neplýtvám penězi pokusy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.185 (?), 29.5.2021 8:42

Na fytoftoru Polyversum nebo Supresivit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika