Mouchy doma ve velkem



SabinaEster - (1) - 46.202 (?) 
31.8.2014 10:48, zobrazeno: 9169x
Dobry den, pred tydnem jsem prisla domu po mesici v nemocnici a doma uradoval pouze manzel. Prvni ceho jsem si vsimla byl nevyneseny kos za celou dobu, co jsem byla pryc. Blizsi prozkoumani ukazalo, ze kolem kose a ruznych mist v byte se stihli uz udelat a zakuklit larvy mouchy - moje prvni reakce bylo vydeseni a znechuceni, vynadani manzelovi a moje druha, co ted s tim??? Kos jsem proto vysla, vydezinfikovala, larvy postrikala Biolitem a vyluxovala, lux vysypala a vynesla. Nasla jsem je jeste druhy den na nekterych mistech, treba pod radiatorem, nastesti spajz, který jsem cely vylidila byl nedotcen, zrejme jim susena levandule a byliny vadi. Problem nastal o tyden pozdeji, kdy se mi na parapete v kuchyni objevilo naraz 20 mladych much. Zase jsem je pozabijela a nechala pres noc okno otevrene, dnes rano dalsich 15 much odnekud. Byt jsem cely vydrbala Sanitolem a Savem, kose jsou pravidelne odnesene, tak mi poradte, odkud se mohou brat a jak se jich ted mam zbavit? Doma je vycideno, tak nevim, jak by mohli klast vajicka nekde. Nehodlam zit v byte s mouchama! Dekuji vsem moc za rady, jsem z toho nestastna. Sabina
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 31.8.2014 11:17

Dáte do zásuvky takový ten insekticid na komáry, on funguje i na mouchy včetně octomilek. On červený biolit má napsáno dokonce na komáry i mouchy. Je potřeba jej nechat běžet 3×8 hodin v kuse a pak po následujících 14 dní po 8 hodinách denně.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 79.173 (?), 31.8.2014 17:16

Na chatě používáme Raid proti komárům a mouchám do zásuvky. Pokud je to v místnosti kde spíme, na noc se vypíná abychom to nedýchali. Účinnost skvělá.     j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.172 (?), 21.8.2018 12:44

já v součastnosti ten samý problém! jak to dopadlo u vás?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 175.130 (?), 31.8.2014 20:34

Dobrý večer. Nějaký čas musíte ještě vydržet, až se všechny mouchy vylíhnou, uletí a budete mít klid. Jsem rybář a občas se zakuklené mouchy a jejich larvy používají jako nástrahy pro lov ryb. Jenže problém je jinde. Nedovedu si představit, že by po měsíči nepřítomnosti mé manželky nastal stav vámi popsaný. Přeci i muži dovedou udržet domácnost v normálním provozním stavu natožpak měsíc nevysypaný odpadkový koš a zakuklené mouchy!!! Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika