Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Uf, tak to je hodně, tolik místa nemám. Máte dobrou půdu? A jak starý je to strom? Já bych potřeboval spíše tak ten spodní limit, který uvádí pán před Vámi, tedy dát ho ideálně 1,5 metru od plotu a pak je cca 3 metry kolmo od něj mladý polokmen meruňky Leskora na myrobalánu, ta zatím roste bujně, ale dost vzpřímeně, takže bych tu broskvoň potřeboval udržet spíše nižší, ať pak nejdou moc korunami do sebe. A druhé místo je taky poměrně malé - mám mezi dvouletou hrušní Clappovou a zahradním domkem cca 4,7 metru místa, tam jsem taky plánoval dát broskvoň asi 1,5 metru od toho domku a zbylo by cca 3,2 k té hrušni. Bohužel ale nevím, na jaké podnoži ta Clappova je a co jsem se dneska dočetl, tak je pravděpodobnější semenáč a navíc je Clappova prý poměrně mohutná, i když ta moje zatím teda téměř neroste. Tak teď opravdu nevím, zda zvolit slabší podnože a nebo zda na tato místa nesázet raději už žádné stromky. Mám bohužel velmi úzkou zahradu, pouze 7m a i když je dost dlouhá, tak se tam špatně hledá nějaké rozumné místo. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika