Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Broskve mi rostou skoro bujněji než nálet, jak plevel, všechny na semenáčích ze školky - SunH, RH, FH. Za 15 let nevymrzla ani větev, klejotoky nejsou žádné nebo jen z odřenin nebo zlomů. Jednou jsem viděl v zahradě broskev po zimě celou KO, ale co jsem zjistil, tak byla už načatá opakovanou kadeřavostí. Přitom lokalita je tu díky vpádům zimy od otevřené krajiny severovýchodu nic moc surprise. (250mnm sever moravy). V tomto máte podmínky příznivější.

Co je v zemi tak zvláštního že broskve nejdou? Že by broskvové sady byly jen na nevápenitých půdách se mi nechce věřit. Nemáte v zemi pozůstatky chemie z minulosti? Stromky jsou okopané, zarostlé trávou, mulčované? Otevřená krajina u pole nebo neustálý průvan mezi domy? Co broskve sousedů a v okolí? MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika