Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zajímal by mě váš názor na odrůdy broskvoni zrajicich ještě před Favoritou M. 3 tj. více než -15 před RH. Procital sem zde fórum a je to celé o těchto odrůdách nějaké neuspořádané a rád bych si udělal nějaký co nejlepší názor na to jakou koupit. _ _ __ Z těch ranějších mám právě postupně zrající FM 3, Early RH (o těch je tu informací dost), Sunhaven - spolehlivou klasiku, RH - planuju zatím není místo, Fairhaven - taky klasika a doplnim ještě na podzim nebo na jaře Halehaven a Cresthaven. __ Takže bych rád rozšířil sezónu ještě o velmi velmi ranou odrůdu :-) kvůli dětem. __ preferuji chuť (sladká ale ne fádní), méně praskající plody v pecce (škvoři) a trochu odlucitelnosti od pecky. _ __ _ takže od Harbingera (praskajícího víc než FM3?), Dixired (sladší než FM3?), Springcrest (a jeho mutace), My nebo may (něco), pro mě neznámá Kamila, kterou nejspíš neseženu, nebo Tesca či jiné a řada belomasych o kterých ani nevím co si mám myslet. __ optimální by bylo tak -21 - -26 RH. __ tak díky za vaše názory či dokonce srovnání, času je a zrání teprve bude nastávat, aspoň doufám :-) __ _ Kryštof z Brna __ jižní svah 240 mnm.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika