Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na podzim jsem žádnou broskvoň v minulém roce nesázel, ale je možné, že bych dopadl stejně jako krajan Zdenek. V lednu stromky narašily a v únoru vymrzly, stejně jako nebohá Leskora PP z "Kojčic u Pejřimova". V předchozích letech nebyl s podzimní výsadbou broskvoní problém. Jen se silně zastřihly hned na podzim po výsadbě a občas se přes zimu zalily.  S těmi e-shopy to není tak strašné. Spíše mrzely záměny. Nekvalitních stromků bylo za ty roky minimum. V tuto dobu můžete nakoupit broskvoně kontejnerované, které si přesadíte na podzim nebo příští rok na jaře na stanoviště i s kořenovým balem. Takto jsem na podzim zasadil kontejnerovanou South Haven a sice se jí na jaře moc vyrazit nechtělo, ale nyní už se rozjela pěkně. Tady v AZ-Gardenu (Černá za Bory) mají tyto kontejnerované broskvoně, ovšem za pěknou "pálku". Některé i za 450 Kč. Pravda je, že ze Spomyšle přišly teď na jaře broskvoně tak na hraně. U Tardibelle bylo hned jasné, že neporoste a taky nevyrašila a nevyraší. Když už se připomněl Staník von kénig, tak jsem zapomněl na jím propagovanou broskvoň Majorita, která by měla zrát po RH, předpokládám tak v období Flaminga. Jestli jí měli v Litomyšli i tento rok, to nevím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika