Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Lída: Ťažká voľba... Len na základe fotiek si netrúfam povedať jednoznačne, čo by bolo najlepšie, napokon tých možností je väčšinou viac (aj tu). Možno by som rešpektoval voľbu stromčeka ktorý investoval najsilnejší rast do tých 3 nie celkom optimálne rozložených vetiev a tieto ponechal, a k nim ešte 1 z tých slabších (na foto modrou farbou). Ten kolmejší rast potom korigovať rezom na prevod alebo DSR a snažiť sa korunu viac "otvoriť". Broskyňa býva niekedy citlivá na rez dominantných konárikov a hojenie nemusí prebehnúť hladko. Každopádne toto je vitálny stromček a ja by som sa asi v reze prispôsobil tomu "o co si řekl" on. Ale netvrdím že toto je jediná správna voľba, možno stojac pri stromku by som to riešil inak. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika