Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

By ma zaujimalo, preco je taky rozdiel pre broskyne a vinic (4%) a ostatne ovocne stromy (1%). Nezda sa mi, ze by broskyne boli nejako menej citlive nez napr. slivky ci jablone (oproti mahuliam mozno ano). Najprv mi napadlo, ze to nie je o citlivosti, ale o ucinnosti. Ale na vinici sa osetruje proti vlnovnikovi 4% a na slivkach 1%. Su to sice dva rozne druhy vlnovnikov, ale aj tak by som ocakaval, ze z hladiska ucinnosti by nemal byt rozdiel. Takze mi vychadza ako dovod len ta citlivost.

Pozitivum je, ze tento rok zistim, ako to je. Pri sobotnom postreku som si totiz detailne nepozrel etiketu a postrek na slivky som dal 4%. Az teraz pri citani diskusie som si uvedomil chybu a spomenul som si, ze minuly rok som tiez daval len 1%. Uz s tym ale nic nenarobim, na zahradu sa dostanem az o tyzden. 

Trnavsko 145 mnm.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika