Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja to vidím tak: Sulka - potrebuje pre dostatočnú účinnosť teplejšie počasie ako meď, ale ak sa použije neskoro a už sú na pupeňoch zelené špičky, môže ich popáliť. Možem sa samozrejme mýliť v úsudku. Meď mi príde taká blbuvzdornejšia, trochu lacnejšia ale kontaminuje pôdu.

Dnes bolo u nás krásne počasie, len slabý vetrík, slnečno okolo 15°C. Ideálny čas na postrek, o to viac, ak by som použil sulku. Nakoniec som všetky broskyne postriekal kuprikolom, lebo som musel zarobiť aj 3. dávku a nechcelo sa mi odvažovať zo sáčka do menej ako 10l. Nakoniec som teda kuprikolom postriekal aj časť jedného stromu pôvodne zamýšľanú na testovanie sulky. 

Otestoval som nové zmáčadlo (wetcit). Som veľmi spokojný - zmáčavosť výborná a navyše bonus vo forme príjemnej pomarančovej arómy (wetcit obsahuje pomarančový olej alebo nejaké jeho deriváty).

Sulku som použil ako prevenciu proti návratu vlnovníka na slivky a ako dezinfekciu na mladých marhuliach.

Trnavsko 145 mnm

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika