Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V¨sekci broskvoně jsem vícekráte v minulosti upozorńoval, že není tolik podstatné jaký přípravek se proti kadeřavosti použije, jako provedení ošetření ve správné době a s ohledem na počasí v době aplikace a po ní.

Použití smáčedla významně zvyšuje účinnost fugicidních ošetření, třeba u kontaktních měďnatých přípravků (ale nejen u nich). Snad u Syllitu, díky jeho obsahu velmi dobré smáčivé složky není vždy nutné smáčedlo použít.
U všech přípravků smáčedlo pomůže, jestliže se z nějakého důvodu ošetřuje za větru.

Kuchyňský Jar jsem v minulosti na podzim několikrát použil k měďnatým přípravkům ke konci opadu opadu listů u peckovin, případně v zimě za příznivých teplot při ošetření broskvoní.
Později už jsem míval dostatečnou zásobu Silwetu, nyní Spartanu, tak už Jar nepoužívám. Ale znám pěstitele, kteří tak činí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika