Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Kamo: Na Vašom mieste by som vybral jeden z tých 2 výhonkov a z neho zapestoval nový stromček (teda najprv kmienik a potom aj korunku). Druhý výhonok odstráňte. Tým kríkom asi veľa nevyriešite, napokon - kedy bude zasa -30 v zime? Uschnutý pôvodný kmeň môžete nejaký čas ponechať a novorašiaci výhonok k nemu vyviazať aby rástol kolmo. Ja by som to mŕtve drevo ale radšej odrezal už teraz a dal tam kolík k uviazaniu nového výhonku (odrezať tesne nad miestom kde raší ten nový a rez viesť mierne šikmo, nie úplne vodorovne). Bočný obrast (vetvenie) na novom výhonku odstraňujte do takej výšky, aký chcete mať vysoký nový kmienik. Ja by som ho nedával veľmi vysoký. A potom už vytvoríte na ňom korunku. Otázkou je ako Vám to do zimy vyzreje (drevo) a či to v zime "nezařve" znovu. Broskyne sa zasa nedajú pestovať hocikde, podmienky pre ne neoklamete. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika