Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stromky jsem koupil u pana Vajdy, ten se ale dušuje že očka nakoupil někde jinde, že nemá zapotřebí klamat zákazníky.Doteď jsem byl s touto ovocnou školkou(Čaklov) velmi spokojený.Stromky vždy přišly v perfektním stavu, kvalitně zabalené, tak nevím, asi budu panu Vajdovi věřit.Nedoporučuju, Zahradnictví, Kruh, Na Závorce, Zoja Semily a prodej rostli cz.Všichni záměrně zaměňují odrůdy, neuvádějí podnože a reklmace je téměř nemožná(například falešná meruňka Rubista),vesele se prodáva dál, jako by se nechumelilo a nikomu to nevadí, navíc pochybuju, že pan Beran má vyřízeny všechny doklady k prodeji této(licenční odrůdy)laugh!Kde jsou všecny ty zemědělské, obchodní a rostlinolékařské kontroly?Při první návštěvě by milé zahradnictví Kruh zavřeli, řádí tam suchá svrnitost peckovin, kadeřavost broskvoní a bůhví co ještě.Jejich výpěstky patří do spalovny nebezpečného odpadu a ne do prodeje.Ostatně všechny stomky z Kruhu jsem protáhl komínem, krze zamezení šíření suché skvrnitosti.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika