Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím pán Petr.Súhlasím s vami, tá odroda Flamingo je naozaj univerzálna odroda, a má skvelú kvalitu plodov, je vynikajúca aj na zaváranie.Tú odrodu Halehaven Vám veľmi závidím, po chuťovej stránke je to snád to najlepšie, čo medzi broskyňami existuje, pred rokmi som z nej mal asi 5 stromov, len som 7 rokov nebýval doma, staral som sa o ne len minimálne, zanedbával som aj postreky proti kučeravosti, veľká časť koruny na stromoch uschla, tak som ich neskôr vykopal, ale kým som sa o ne normálne staral, rodili fantastické plody.V tých časoch u mňa odrode Halehaven po chuťovej stránke ako tak konkurovala odroda Burbank july elberta, no popravde nikdy nedosiahla jeho chuťový level.A odrodu Fairhaven by som po chuťovej stránke z mojich osobných skúseností zaradil určite do prvej trojky.Ale chuťovo výborné boli aj odrody Favorita morettini 3,potom aj odroda Envoy, alebo aj Rome star.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika