Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U Sulky bych se nebál nálepky všelék, ale s rezervou, aby se z toho ve výsledku nevyklubal placeboefekt.Sulka ošetří, přihnojí,ochrání, desinfikuje... něco jako pomáhat a chránit.Na mšice, monili plodů, moniliovou spálu jsem ji zatím nezkoušel.Výborná je proti vlnovníkům na hruškách, švestkách,to mám odskoušeno.Stačil mi jeden postřik ke konci zimy,a silné napadení vlnovníkem,hálčivcem višňovým odeznělo... a vůbec je výborná pro ošetření proti přezimujícím škůdcům ov. stromů, keřů,vinné révy.Na padlí se používají sirné prostředky... možno že by slabý roztok Sulky pomohl i tam.Broskvoně ošetřuji proti kadeřavosti se zařazením alespoň jednou prostředkem Sulka.V zamořených oblastech pomáhá při pěstování zdravé sadby česneku.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika