Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A já si zase myslím, že to zas tak naivní není. Pokud se paní tazatelka začne o broskvičku normálně starat, nevím, proč by na ní příští rok nemohla mít odpovídající úrodu. V jejím případě "normálně se starat", znemená provádět následující a u broskvoní běžné úkony : zajistit chemickou ochranu proti kadeřavosti, provádět sezónní regenerační řez (obnova plodného obrostu) a přiměřeným hnojením doplnit chybějící prvky a živiny. Předpokládám, že paní asi nebude hned zpočátku mistr světa v řezu stromků, ale začít se s tím musí, jinak začne platit rada pana Vysloužila ze začátku diskuse, tedy "raději to vzdát". A začít pomaleji krůček po krůčku mi v daném případě připadá citlivější a mouřejší, než začít totálním utětím všeho, co ční. Chápu, že vy na své zahradě byste si asi počínal jinak, razantněji, já také.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika