Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano je to tak, pane rosti&slavíku. Ale jelikož rané žlutomasé odrůdy mají drtivou převahu, tak nějaká ta raná bělomaska přijde určitě k chuti. Mně tedy rozhodně a snad i Honzovi. Ale i takový Fenix, na který jsem se zlobil, je určitě kvalitnější. Chápu, že se na Primissimu zlobíte díky hodnocení na šumperáčku, ale já jsem jinde oproti Redwinu žádné výrazně horší hodnocení nezaznamenal, ale chce to obě odrůdy vyzkoušet a porovnat. Praskání pecek je možné i u Redwinu, ale i u jiných odrůd se vyskytnout může. Nelze porovnávat tyto rané bělomasky třeba s Krasavou. Díky ranosti se jim horší kvalita odpustí. Škoda, moc bych se na jejich chuť a vůni těšil i letos. Velmi se těším i na Fenix, který je po uležení chuťově plnější a kompaktnější. O Favoritě ani nemluvím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika