Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pozor, připojuji netradiční způsob zvýšení výnosu brambor. Budu se chlubit cizím peřím. Vyčteno z předválečného časopisu Rádce z Předmostí na Moravě. Sám jsem toto nevyzkoušel, ač se k tomu chystám. Mám jako včelař na jaře spoustu práce, ale příští rok snad k tomu dojde. Vyzývám Vás, aby tento způsob byl některým z Vás také vyzkoušen. Je vhodný spíš pro malopěstitele. Je to velice prosté. Jednotlivé sadbové hlízy se zabalí do nařezaných novin. Tedy do jednotlivých nařezaných listů. Podle velikosti sadby. Vhodná velikost sadby je velikost největšího slepičího vejce. Takto zabalená sadba se normálně zasadí. Údajné zvýšení 40%. Způsob má jakousi logiku. Vytvoří se klima pro hlízu, vlhkost, teplo. Po spotřebování těchto vkladů se noviny rozloží. Vyzkoušejte. V tiráži tohoto krásného časopisu, je napsáno úvodní heslo. Více lidí, více ví. To je nádherné. Tedy, já to tak vnímám. P S Brambory, by se neměly balit do Rudého práva. Pozdě klíčí S pozdravem Zdeněk Dukát, zdendukat@volny.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika